Купити бруківку на Закарпатті

Закарпаття – де купити бруківку? Представництва у Закарпатській області:

Контактна інформація:

Адреса: м. Ужгород, вул. 8 Березня, 34
моб.: (095) 502 99 09

Менеджер представництва: Микита Святослав


Адреса: м. Іршава, вул. Шевченка, 27
моб.: 095 502 99 09


Адреса: м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 1
тел.: (03131) 3 59 77, 3 54 66
моб.: (050) 670 33 62

Менеджер представництва: Рибачук Річард


Розширення сфери діяльності ТзОВ «Озон» за межі Львівської області почалося із відкриття представництва фірми в Ужгороді. Його організація стала значним кроком в освоєнні нових ринків збуту та вдосконаленні маркетингової діяльності підприємства.

Цей регіон був обраний не випадково – стабільний попит на тротуарну плитку у Закарпатській області значно перевищував можливості місцевого виробництва. Вихід ТзОВ «Озон» на ринок Закарпаття дав змогу жителям області купувати якісну львівську бруківку.

Кілька років плідної діяльності у м. Ужгороді заклали фундамент для відкриття другого представництва в області – мукачівського.

Об’єкти, виконані в даному регіоні, завжди вирізняються оригінальністю. Яскрава тротуарна плитка стильної конфігурації вигідно підкреслює красу та багатство природи сонячного Закарпаття. Постійно працюючи над вдосконаленням форм та запровадженням цікавих новинок, ТзОВ «Озон» дбає про те, щоб у Вас завжди був широкий вибір бруківки, яка стане основою для реалізації ландшафтного дизайну Вашої мрії.