Про компанію

Торгова мережа

Вакансії

ВакансіїЯкщо ви шукаєте роботу та бажаєте працювати в дружньому професійному колективі, для вас — перелік актуальних вакансій компанії «Озон», вимоги до кандидатів та необхідна контактна інформація. Ми пропонуємо комфортні умови та стабільну оплату праці, можливість професійного і кар’єрного зростання.
Чекаємо на ваші резюме.

Технологія виробництва бруківки

Технологія виробництва бруківкиЗапорукою відмінної якості бруківки «Озон» є досвід і професіоналізм наших фахівців, використання передових технологій, надійної техніки та найкращої сировини для виготовлення бетонних фігурних елементів. Сьогодні застосовують дві основні технології виготовлення бруківки — вібропресування та вібролиття. Завдяки більш точній відповідності сучасним вимогам до даного виду продукції метод вібропресування має значні конкурентні переваги, а тому практично витіснив вібролиття.

Історія фірми

Історія фірмиКомпанія «Озон» була створена у 1990 році в м. Городку Львівської області. Вже понад двадцять років ми наполегливо працюємо для задоволення Ваших потреб, з них більше сімнадцяти — в галузі виробництва бруківки методом вібропресування, поповнюючи ринок будівельних матеріалів фігурними елементами мощення торгової марки «Озон». Постійні вдосконалення технології виробництва, вивчення світового досвіду, пошук нових форм та ідей дозволяють нам презентувати продукцію найвищого європейського рівня.

Відеоматеріали

ВідеоматеріалиІнформація про діяльність компанії у форматі коротких відеороликів. Презентація фірми, хронологія будівництв на території підприємства, інструкції з укладання бруківки, галерея ідей замощення та ландшафтного дизайну, рекламні сюжети тощо.

Умови продажу

Умови продажуЗагальні умови продажу продукції ТОВ «Озон» регулюють взаємовідносини з клієнтами компанії, а саме описують комерційно-технічні умови, принципи укладання та виконання договору купівлі-продажу, умови поставки та транспортування продукції; встановлюють відповідальність та гарантії сторін, форс-мажорні обставини, захист торговельної марки.