ТзОВ «Озон» та представництва у містах Західної України

Упродовж більш ніж двадцяти років свого існування ТзОВ «Озон» постійно розвивається – збагачує продуктовий портфель, удосконалює якість послуг і виробів, збільшує кількість клієнтів та партнерів, розширює регіональну географію. Політика компанії спрямована на підвищення рівня обслуговування, забезпечення максимально швидкого та зручного здійснення замовлення і отримання споживачами готової продукції. Саме тому, дбаючи про ефективну співпрацю, ТзОВ «Озон» активно розвиває мережу представництв, де можна купити бруківку, тротуарну плитку та іншу продукцію компанії.

Компанія ОЗОН

При постійному зростанні та поглибленні сфери охоплення ТзОВ «Озон» залишається цілісною командою професіоналів завдяки взаємодії та постійному обміну досвідом всередині компанії. Висококваліфікований персонал, який проходить навчання та стажування в центральному офісі підприємства, а також ефективна система управління стали запорукою успішного розвитку представництв. Усі вони дотримуються принципів фірми та втілюють в життя її місію. Ці фактори гарантують кожному клієнту єдині і незмінно високі стандарти обслуговування та якості продукції.

Представництва компанії «Озон» забезпечують ефективне комплексне обслуговування клієнтів та комфортні умови співпраці. Місцезнаходження представництв вибрано із врахуванням доступності як на легковому і вантажному транспорті, так і на громадському. Завітавши до офісу будь-якого з наших представництв, Ви зможете побачити зразки бруківки і тротуарної плитки різних конфігурацій та кольорів, елементи бетонної галантереї, ознайомитися з каталогом продукції фірми та можливими варіантами замощення, повністю оформити замовлення та здійснити оплату. Регіональні менеджери допоможуть підібрати продукцію, оптимальну саме для Вас, а також оперативно нададуть необхідну інформаційно-технічну та консультаційну допомогу.

Наша компанія прикладає всіх зусиль, щоб кожен покупець відчув увагу і турботу виробника. Ви можете оцінити переваги роботи з фірмою «Озон», звернувшись у найближче для Вас представництво. Будемо раді співпраці!