Ціни на бруківку та іншу продукцію ОЗОН

Акція !

Бруківка 4,5 см – від 250 грн
Бруківка 6,0 см – від 265 грн

Зверніть увагу!
Від чого залежить вартість тротуарної плитки:

Форма ціна залежить від виду бруківки
Розміри товщина (4.5 см, 6 см, 8 см), ширина, висота
Тип поверхні основна, колор-мікс, мита
Колір білий, бежевий, жовтий, гірчичний, зелений, червоний, теракотовий, коричневий, чорний, сірий

Пам’ятайте – ваше бажання купити дешеву бруківку завжди має керуватись здоровим ґлуздом, адже тротуарна плитка – це товар довготривалого використання. Тому замовляйте продукцію Озон, де кожна гривня у ціні підкріплена лабораторними дослідженнями виробника бруківки і турботою про покупця.

pdf ціни на бруківку
Завантажте файл PDF

з цінами на бруківку

Сертифікати відповідності бетонних виробів: UA 1.021.0002531-17, UA 1.021.0002529-17, UA 1.021.0002530-17.
Гарантійний термін експлуатування продукції: 5 років.
Не вважаються такими, що мають недоліки, і, відповідно, не потрапляють під дію гарантійних зобов’язань бетонні вироби:

  • з відхиленнями у розмірах і зовнішньому вигляді, які допускаються ДСТУ Б В.2.4 – 145:2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані»
  • з вапняковими «висолами» (білим нальотом) на поверхні бетонних виробів, які неминуче зникають під впливом атмосферних опадів і механічного стирання в процесі експлуатації протягом трьох років
  • з відхиленнями у кольорі, спричиненими різними відтінками сировини, що застосовується у виробництві
  • з мікротріщинами, поява яких викликана скороченням бетону в процесі дозрівання продукції
  • з відділенням окремих фрагментів елементів у бруківці «Савона»
  • вироби, колір яких змінився природним шляхом у результаті експлуатації продукції

Прайсові ціни на бруківку вказані у гривнях з урахуванням ПДВ за 1 м2 (або 1 шт.) виробу.
Відпуск товару — згідно із Загальними умовами продажу продукції ТОВ “Озон”. Ціна тари: 210 грн за 1 піддон (включно з ПДВ).

Ціна на бруківку залежить від умов, які диктує ринок.
Щоб реалізувати свій продукт, виробник змушений виставляти ціну, яка не сильно відрізнятиметься від ринкової. Та якщо це продукт бренду, то ціна його може бути і вищою за середню на ринку. Це обумовлюється відповідальністю виробника за товар та обслуговуванням споживачів протягом значного часу – десятків чи навіть сотень років.

При аналізі цін на бруківку варто пам’ятати про те, що:

  • бруківка з більшою товщиною завжди буде дорожчою, адже для її виготовлення використовується більше сировини. Така бруківка використовується для територій зі значним навантаженням на поверхню;
  • кольорова бруківка дорожча за сіру через використання барвників. Світлі кольори (білий, бежевий, яскраво-жовтий) виготовляються з використанням білого цементу для верхнього шару, що у свою чергу теж збільшує вартість;
  • бруківка ексклюзивної форми (наприклад, великоформатний «Новатор») може мати вищу від середньої ціну через особливості конфігурації;
  • бруківка, виготовлення якої потребує додаткових виробничих процесів або ресурсів, буде дорожчою за стандартну. В асортименті компанії «Озон» це, наприклад, бруківка з поверхнею колор-мікс та з митою поверхнею. Така бруківка виробляється з використанням спеціальних технологій, внаслідок чого бетонні вироби отримують особливі естетичні характеристики – унікальне поєднання різних відтінків на поверхні бруківки (колор-мікс) або зернисту фактуру з натуральної крихти, яка формує рельєф і забарвлення бруківки (мита поверхня). Саме наявність додаткових етапів виробничого циклу і використання спеціальної сировини збільшує вартість цих видів бруківки, проте дає вам змогу отримати продукт нового рівня та втілити найсміливіший задум ландшафтного дизайну.

Невід’ємним складником ціни товару є собівартість. В собівартості бруківки, а отже і в ціні, однією із ключових складових є вартість сировини (щебеню, піску, цементу, барвників тощо). Якщо ціна товару якогось виробника значно нижча від середньої на ринку, це може свідчити про використання неякісної сировини. Бруківка є товаром довготривалого використання, тому заощаджувати на її якості не варто. Поцікавтеся технологічним процесом виготовлення бруківки, а також переконайтеся, що виробник бруківки має усі необхідні сертифікати відповідності товару.

Різниця між ціною і собівартістю товару – це маржа компанії, тобто її заробіток, що виражається у відсотках (наприклад, маржа компанії 5% при ціні товару в 200 од. означає заробіток 10 од. на одиниці товару). Собівартість товару складається з ціни усіх складників виробництва товару: сировини, зарплати робітників, електроенергії, теплової енергії та інших ресурсів. Собівартість товару може змінюватись досить часто: наприклад, кожного місяця. Проте ціну виробник намагається залишати незмінною до певної граничної межі росту собівартості. Зміна ціни товару найбільше впливає на попит, тому продавець змушений обережно підходити до цієї процедури. Тут можна згадати про еластичність попиту при зміні ціни.

Еластичність попиту — зміна попиту на даний товар під впливом економічних і соціальних факторів, зв’язаних зі зміною цін. Попит може бути еластичним, якщо процентна зміна його обсягу перевищує зниження рівня цін, і нееластичним, якщо ступінь зниження цін вище приросту попиту.

Еластичність попиту буває трьох видів: E>1, E<1, E=1. При E>1 — це нормальні товари (продукти харчування, житло), при E<1 — високоеластичні товари (меблі, парфуми, книги — те, що купується рідко), при E=1 — низькоеластичні товари (основні продукти харчування, товари першої необхідності, проїзд у громадському транспорті). Попит не діє у таких випадках: 1) Закон Гіффена (товари для бідних) — картопля, хліб, макарони; 2) Престижні товари (ефект снобізму) — золото, коштовності, твори мистецтва.

Тобто якщо продавець торгує продуктом з високою еластичністю, йому слід акуратно підходити до зміни ціни. Падіння попиту при зміні ціни може бути для продавця настільки негативним, що додаткові прибутки від підняття ціни можуть не окупити цей крок.

Врахувавши усі ці фактори, ви зможете купити бруківку з правильним співвідношенням ціни, якості та естетичних характеристик. Вибирайте найкращу бруківку з найкращою ціною в українського виробника – ТОВ “ОЗОН”.

Відповіді на найбільш поширені запитання про ціну бруківки

Квадратний метр бруківки коштує від 317 грн у бюджетному варіанті замощення (наприклад, якісна бруківка від ОЗОН: “Старе місто” або “Цегла Ретро”). При купівлі більш товщої бруківки чи тротуарної плитки з митою поверхнею, ціна буде більшою за 300-400 грн за 1 м2. Така вартість цілком обґрунтована, зважаючи на дотримання усіх необхідних норм під час виробництва.

Ціна на якісну бруківку “Старе місто” від Озон: при товщині 4,5 см становить 317 грн за 1 кв м бруківки сірого кольору. Якщо вам потрібна більш товста і надійна тротуарна плитка, то вибирайте товщину 6 і 8 см. Вам обов’язково сподобається бруківка “Старе місто” різних кольорів, а також з поверхнею колор-мікс. Детальніше про бруківку Старе місто