Види продукції

Купити бруківку надійного українського виробника – значить, ефективно розпорядитися коштами і отримати чудовий результат у співвідношенні ціни до якості.

З нашою бруківкою від “Озон” ви зможете втілити в життя будь-який проект ландшафтного дизайну! Виберіть оптимальну тротуарну плитку та інші бетонні вироби для благоустрою своєї території і зробіть замовлення!

Ціна на бруківку вказана у нашому прайс-листі.

Кольорова гама виробів

Кожен вид бруківки, представлений у нашому асортименті, може бути виготовлений у різних кольорах.

За кольоровою гамою бруківка «Озон» поділяється на три поверхні:

  1. Основна поверхня (10 базових кольорів)
  2. Поверхня колор-мікс (9 видів бруківки із поєднанням кількох відтінків)
  3. Мита поверхня (12 різновидів із зернистим верхнім шаром)

​Даний розподіл жодним чином не стосується форми чи конфігурації бруківки, лише особливостей забарвлення верхнього шару. Для кожного виду бруківки доступний певний набір кольорів.

Увага! Один піддон бруківки містить елементи лише одного кольору.

Основна поверхня

Кольори основної поверхні формуються шляхом додавання відповідних барвників до складу бетонної суміші для верхнього шару бруківки. Виключенням є лише сірий колір, який є природним кольором бетону без додавання барвників. Для отримання білого, бежевого та жовтого кольорів основної поверхні для формування верхнього шару виробів використовується білий цемент, який дозволяє зберегти кольори світлими та яскравими.
Бруківка з основною поверхнею має однорідний насичений колір. Завдяки використанню високоякісних барвників відтінки характеризуються виразністю та стійкістю до вигоранння.
Бруківка з основною поверхнею представлена у 10 варіантах кольорів: білому, бежевому, жовтому, гірчичному, зеленому, червоному, теракотовому, коричневому, чорному та сірому. Кольори підібрані таким чином, щоб зберегти баланс між насиченістю та природною гамою, а також надати клієнтам максимальні можливості для створення ландшафтного дизайну.

 

Поверхня колор-мікс

Бруківка колор-мікс поєднує в собі кілька кольорів, які, змішуючись та переходячи один в одного, створюють додаткові відтінки. Головна особливість цієї бруківки — унікальність, адже розподіл кольорів на поверхні кожного елемента мощення буде неповторним, що наближає колор-мікс до природи, де немає двох абсолютно однакових об’єктів.
При замощенні бруківки колор-мікс слід особливо неухильно дотримуватися принципу одночасного укладання із кількох (3-5) палет та старатися поєднувати елементи з чітко вираженим кольоровим візерунком із тими, поверхня яких більш однорідна, для досягнення більшого контрасту. Оскільки загальне забарвлення різних рядів бруківки може мати суттєві варіації, найкраще під час замощення розкласти на ряди кілька піддонів продукції, щоб було видно градації відтінків, та укладати елементи поперемінно. Дотримання цих порад дозволить досягти гармонійності та балансу кольорового малюнку замощеної території.

Також для досягнення кращого ефекту можна змішувати між собою різні типи бруківки колор-мікс (близькі за кольоровою гамою) або фрагментарно додавати до колор-міксу вкраплення окремих бруківок одного кольору.
Сьогодні ми пропонуємо 9 видів поверхні колор-мікс: Графіт (чорний+білий), Арктика (білий+чорний), Ісландія (чорний+гірчичний+білий), Азія (коричневий+бежевий+білий), Дюна (бежевий+білий), Наска (коричневий+білий+жовтий), Осінь (жовтий+коричневий), Бурштин (коричневий+жовтий) та Листопад (червоний+жовтий+коричневий). В дужках вказані кольори, що поєднуються у верхньому шарі виробів.

 

Мита поверхня

Бруківка з митою поверхнею має особливу зернисту структуру з натурального каменю. Це забезпечує більшу естетичну привабливість елементів мощення, дозволяє по-новому поглянути на бруківку традиційної форми. Разом з тим, такі вироби відрізняються високою міцністю та стійкістю до стирання.
Процес виробництва бруківки з митою поверхнею має суттєві технологічні особливості та додаткові етапи. В бетонну суміш для верхнього (лицевого) шару бруківки додають у певному співвідношенні спеціальні добавки та натуральну кам’яну крихту відповідної фракції. Одразу після виготовлення бруківка потрапляє до спеціальної установки, яка обробляє поверхню виробів струменем води під високим тиском. Таким чином з верхнього шару вимиваються дрібні часточки бетону, і на поверхні проступають камінці наповнювача, які забезпечують особливу фактуру та забарвлення поверхні бруківки.
Бруківка з митою поверхнею має 12 різновидів: Чорна, Сіра (чорний+білий), Малахіт (сіро-зелений), Біла (білий+чорний), Ризото (білий), Бежева (білий+жовтий), Жовта (жовтий+чорний), Діжон (жовтий+чорний), Мускат (жовтий+коричневий), Каштан (білий+коричневий), Бруней (коричневий + чорний) та Коричнева. В дужках вказані кольори наповнювача, що формує верхній шар виробів.